Web Analytics
Gjykata komunale e mitrovices

Gjykata komunale e mitrovices

Rifillon punën gjykata në Mitrovicë

Gjykata obligon Komunën e Mitrovicës të kompensojë \u201c2M\u201d nga Rozhaja ...

Komuna e Mitrovicës obligohet nga Gjykata Themelore që të kompensojë ...

Gjykata obligon Komunën e Mitrovicës të kompensojë \u201c2M\u201d nga Rozhaja ...

Skandal: Prokuroria e Mitrovicës ngrit aktakuzë ndaj të vdekurit ...

Komuna e Mitrovicës obligohet që të kompensojë SH.A. \u201c2M\u201d me mbi 2 ...

Betimi për Drejtësi

Gjykata e Apelit në Mitrovicë zgjidh vetëm lëndët e vitit 2018 - Zëri

Komuna e Mitrovicës paditet për mos ekzekutim të vendimit

Komuna Mitrovice - Gjykata fillon së shpejti punën në ish ndërtesën ...

Fantazmat në komunën e Mitrovicës, friksojnë rojtarët natën me ...

Apeli vendos kundër Komunës së Mitrovicës për banesat e ...

Betimi për Drejtësi

Komuna e Mitrovicës humb 2 milionë euro, ia dha policisë tokën ...

Komuna e Mitrovicës obligohet nga Gjykata Themelore që të kompensojë ...

Punëtorët e gjykatës në veri i kthehen punës

Vendimi i gjykatës, i dha të drejtë RTV Mitrovica | KosovAlb.Com

Prokuroria e Mitrovicës ngrit aktakuzë ndaj të vdekurit para 13 ...

Gjykata në veri të Mitrovicës e ndërpreu punën \u2013 MIA

Veri: Mbyllet Gjykata nga Serbet - Telegrami Sot

Lëvizja FOL

Gazeta Metro \u2013 A është gjykata e Mitrovicës e kapur nga bizneset ...

Gjykata Themelore e Mitrovicës merr vendim për 5 personat që u kapën ...

Ambasadori Shteteve të Bashkuara në Republikën e Kosovës, Greg ...

Sot zgjedhje të jashtëzakonshme në katër komunat e veriut të ...

Vazhdon greva në Gjykatën dhe Prokurorinë e Mitrovicës

Apeli vendos kundër Komunës së Mitrovicës për banesat e ...

Mitrovice Archives - Page 2 of 13 - Periskopi

Shkollat e Mitrovicës kundërshtojnë SBASHK-un, zëvendësojnë orët e ...

Mitrovicë e Jugut

Çohu: (Pa)Drejtësia në Mitrovicë - KOHA.net

Universiteti i Mitrovicës në gjyq shkaku i një konkursi të ...

Komuna e Mitrovicës ndërpret punimet për ndërtimin e garazheve ...

Gjykata e Mitrovicës hesht për lëndën ndaj ETC | Innovation Media ...

Sot, zgjedhjet e jashtëzakonshme në komunat veriore të Mitrovicës ...

Zgjedhjet e reja në komunat veriore, një \u201cmision i pamundur\u201d

Duke punuar për përmirësimin e drejtësisë në Mitrovicë - EULEX Kosovo

Dalin para Gjykatës ish-drejtori dhe drejtoresha aktuale e ...

Në Mitrovicë mbyllen biznese e lojëra të fatit që punonin edhe të ...

Rrugët e Kosovës për 24 orë i morën jetën 6 personave në aksidente -

Kuçi: Trajnim, gjyqtarëve dhe prokurorëve që integrohen nga Gjykata ...

Mësimdhënësi në Mitrovicë kërkon pagat e shtatë muajve ...

Prokuroria në Mitrovicë ngritë aktakuzë ndaj personit që ka vdekur ...

Gjykata në veri të Mitrovicës rihapet në vjeshtë | Lajme | House ...

List

Betimi për Drejtësi

Komuna e Mitrovicës nuk i bindet SBASHK-ut - Zëri

Idrizi thotë se mbi 260 lëndë për korrupsion janë nëpër gjykata ...

Mitrovicë e Jugut

Komuna e Veriut të Mitrovicës me dy objekte, asnjëra e përshtatshme ...

Shqiptari ankohet se Komuna e Mitrovicës së Veriut ia ka larguar ...

Bahtiri shfrytëzon situatën në veri, tenton të bëhet bajraktar i ...

Kandidati i VV\u0027së për kryetar të Mitrovicës Veriore planifikon ...

Pronari i 11 katëshes së rrëzuar në Mitrovicë, akuzon Komunën për ...

Mitrovica Veriore - Info Komuna

Të zhvendosurit nga veriu i Mitrovicës s\u0027kanë ku të kthehen \u2013 Lajmi.net

Pronari i ndërtesës në Mitrovicë: Më kanë kërkuar 10 mijë euro ...

Gjykata shpall të pafajshëm drejtorët komunalë Naser Korça e Valon ...

Iniciativa e Agim Bahtirit për bashkimin e Mitrovicës po shihet si ...

Të premten flitet për bashkimin e Mitrovicës - Ekonomia Sot

Jepi zë 02 - Gjykata e Mitrovicës e shpall fajtor, i... | Facebook

Gjykata e Mitrovicës hesht për lëndën ndaj \

A është gjykata e Mitrovicës e kapur nga bizneset, hesht për lëndët ...

Prishtinë-Beograd, mosmarrëveshjet për Gjykatën e Mitrovicës ...

Ndodh edhe kjo, Gjykata e Mitrovicës thotë se ka arritur 110 ...

DRENICA PRESS | Drenica Press është portali më i madh regjional dhe ...

Gjykata Supreme: Rivotim në Mitrovicë - SİYASET - KOSOVAHABER

Mitrovicë, Administrata e Gjykatës në grevë deri në plotësimin e ...

Sot përurohet ndërtesa e Gjykatës në Vushtrri - Siguri - Ekonomia

Mitrovicë, komuna humb 2 milionë euro (Video) | Gazetamonitor.com

Reformimi i gjyqësorit - sfidë për 2011-ën

Punëtorët e Mitrovicës protestojnë për projektligjin për pagat ...

VOAL

Mitrovica e Veriut hap konkurs për 168 punëtorë \u2013 Klan Kosova

Arbresh info

Komuna e Mitrovicës ndërpret punimet për ndërtimin e garazheve ...

Pa)Drejtësia në Mitrovicë - Multimedia - Preportr

Gazeta Metro \u2013 E thotë pronari i objektit: Më kanë kërkuar 10 mijë ...

LAJMI I FUNDIT: Aprovohet kërkesa për bashkimin e Mitrovicës

Komuna e Mitrovicës ngrit padi për shpifje dhe fyerje ndaj gazetarit ...

A është gjykata e Mitrovicës e kapur nga bizneset, hesht për lëndët ...

Gjykatat e Mitrovicës vizitojnë Gjykatën Model të Skenderajt

Ende nuk ka kushte për gjykata dhe prokurori në veri të Mitrovicës ...

Betimi për Drejtësi

Berisha me kryekomunarin mitrovice | ABC News Albania - YouTube

Shokuese: Qeveria nuk mbështet bashkimin e MitrovicësZëri i Kosovës ...

Mospajtimet Prishtinë - Beograd rreth Gjykatës së Mitrovicës ...

Haradinaj: Për bashkimin e Mitrovicës vendos niveli qendror \u2013 Klan ...

Shitësit në rrugë e trotuare nuk po lihen rehat nga inspeksioni në ...

Si do të funksionalizohet Gjykata themelore në Mitrovicën veriore ...

Kroi i Vitakut, një tragjedi në veriun e Mitrovicës me autorë serbët ...

Bashkimi i Mitrovicës përmes urës së mbyllur të Ibrit?! (Video ...

Komuna e Mitrovicës në hall me fabrikat e \u0027mbyllura\u0027 - Mediat-Shqiptare

Mitrovicë: Problemet e njëjta edhe në vitin 2015 - Lëvizja ne komuna ...

Qeveria i ndan mbi 200 mijë euro për Gjykatën e Mitrovicës | Plus Info

Nga komuna e Mitrovicës deklarohen për renovimin vdekjeprurës në ...

Tensione e përplasje në 20 vjetorin e masakrës në rrugën e Kovaçëve ...

Ky është numri i protestuesve serb para Gjykatës në Mitrovicë

VV synon bashkimin e Mitrovicës - Telegrami Sot

Autoritetet komunale në veri po e mbajnë peng hapjen e urës\